LocalGov Publications (1.1.0) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Book
hy: Գիրք

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: No books available.
hy: Որեւէ գրքեր հասանելի չեն:
