LocalGov Publications (1.1.0) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Book
kk: Кітап

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
