LocalGov Publications (1.1.0) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Book
lt: Knyga

en: Default
lt: Numatytasis

en: Text
lt: Tekstas

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: No books available.
lt: Nėra knygų
