LocalGov Publications (1.1.0) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Book
lv: Grāmata

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Text
lv: Teksts

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Desc
lv: Dilst.

en: Banner
lv: Baneris

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Documents
lv: Dokumenti

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Custom text
lv: Pielāgots teksts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: No books available.
lv: Neviena grāmata nav pieejama.
