LocalGov Publications (1.1.0) - en to ms translation catalogue (24 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Reset
ms: Set semula

en: Image
ms: Imej

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Book
ms: Buku

en: Default
ms: Lalai

en: Text
ms: Teks

en: All
ms: Semua

en: Block
ms: Blok

en: Page
ms: Halaman

en: Off
ms: Tutup

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: No books available.
ms: Tiada buku tersedia ada.

en: Asc
ms: Menaik
