LocalGov Publications (1.1.0) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: URL
ne: यूआरएल

en: Text
ne: अक्षर

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को
