LocalGov Publications (1.1.0) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Book
nn: Bok

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
