LocalGov Publications (1.1.0) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: On
sk: Zapnúť

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Image
sk: Obrázok

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Book
sk: Rezervácia

en: Default
sk: Predvolené

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Documents
sk: Dokumenty

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Custom text
sk: Vlastný text

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: No books available.
sk: Nie sú dostupné žiadne knihy.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: Edit order and titles
sk: Upraviť poradie a názvy
