LocalGov Publications (1.1.0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Book
sl: Knjiga

en: Default
sl: Privzeto

en: Text
sl: Besedilo

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
