LocalGov Publications (1.1.0) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Reset
sq: Rifillo

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Book
sq: Libri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
