LocalGov Publications (1.1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: Block
sr: Блок

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по
