LocalGov Publications (1.1.0) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: On
sv: På

en: Last Updated
sv: Senast uppdaterad

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Book
sv: Bok

en: Default
sv: Förvald

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Updated date
sv: Uppdaterad datum

en: Documents
sv: Dokument

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Custom text
sv: Anpassad text

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: No books available.
sv: Inga böcker tillgängliga.

en: Asc
sv: Stigande

en: Entity Reference
sv: Objektsreferens

en: Edit order and titles
sv: Redigera ordning och titlar
