LocalGov Publications (1.1.0) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: On
th: เปิด

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Book
th: หนังสือ

en: Text
th: ข้อความ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Custom text
th: กำหนดรูปแบบข้อความเอง

en: No books available.
th: ยังไม่มีหนังสือ

en: Entity Reference
th: อ้างอิงเอนทิตี
