LocalGov Publications (1.1.0) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: On
ur: آن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Book
ur: کتاب

en: Default
ur: طے شدہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
