LocalGov Publications (1.1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Book
ru: Книга

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Publication
ru: Публикация

en: No books available.
ru: Книг нет.

en: Edit order and titles
ru: Редактировать порядок и заголовки
