LocalGov Publications (1.1.2) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: On
ca: Actiu

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Book
ca: Llibre

en: Default
ca: Per defecte

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Publications
ca: Publicacions

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Publication
ca: Publicació

en: Custom text
ca: Text personalitzat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Published date
ca: Data de publicació

en: No books available.
ca: No hi ha llibres disponibles.

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Edit order and titles
ca: Edita l'ordre i els títols
