LocalGov Publications (1.1.2) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: On
cs: Zapnuto

en: Last Updated
cs: Poslední změna

en: Image
cs: Obrázek

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Book
cs: Kniha

en: Default
cs: Výchozí

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: Documents
cs: Dokumenty

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Custom text
cs: Vlastní text

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: No books available.
cs: Žádné knihy nejsou k dispozici.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Edit order and titles
cs: Upravit pořadí a nadpisy
