LocalGov Publications (1.1.2) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: On
da: Tilsluttet

en: Last Updated
da: Sidst opdateret

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Book
da: Bog

en: Default
da: Standard

en: Text
da: Tekst

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Updated date
da: Opdateringsdato

en: Documents
da: Dokumenter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Custom text
da: Tilpasset tekst

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Published date
da: Udgivelsesdato

en: No books available.
da: Der er ingen bøger at vise.

en: Asc
da: Stigende

en: Edit order and titles
da: Redigér rækkefølge og titler
