LocalGov Publications (1.1.2) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Book
eo: Libro

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text
eo: Teksto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Banner
eo: Rubando

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
