LocalGov Publications (1.1.2) - en to hi translation catalogue (29 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: On
hi: चालू

en: Last Updated
hi: आखरी अपडेट

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Image
hi: चित्र

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Book
hi: बुक

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: URL
hi: यूआरएल

en: Text
hi: लेख

en: All
hi: सभी

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Off
hi: बंद

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: No books available.
hi: कोई किताबें उपलब्ध नहीं

en: Edit order and titles
hi: आदेश और खिताब संपादित करें
