LocalGov Publications (1.1.2) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: On
is: Virkjað

en: Last Updated
is: Síðast uppfært

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Book
is: Bók

en: Default
is: Sjálfgefið

en: URL
is: vefslóð

en: Text
is: Texti

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Updated date
is: Dags. uppfært

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
