LocalGov Publications (1.1.2) - en to it translation catalogue (30 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: On
it: Acceso

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Default
it: Predefinito

en: Text
it: Testo

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Page
it: Pagina

en: Off
it: Spento

en: Published
it: Pubblicato

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Updated date
it: Data modifica

en: Documents
it: Documenti

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Custom text
it: Testo personalizzato

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: No books available.
it: Nessun libro disponibile.

en: Edit order and titles
it: Modifica ordinamento e titoli
