LocalGov Publications (1.1.2) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Book
jv: Buku

en: Default
jv: Gawan

en: Text
jv: Teks

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: No books available.
jv: Ora ānā buku sing cumawis.

en: Asc
jv: Urut Maju
