LocalGov Publications (1.1.2) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Book
mn: Ном

en: Default
mn: Анхны утга

en: Text
mn: Текст

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
