LocalGov Publications (1.1.2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Book
my: စာအုပ်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: - All -
my: - အားလုံး -
