LocalGov Publications (1.1.2) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: On
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Book
oc: Libre

en: Default
oc: Per defaut

en: Text
oc: Tèxte

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Banner
oc: Bandièra

en: Sort by
oc: Triar per

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Custom text
oc: Tèxte personalizat

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: No books available.
oc: I a pas cap de libres disponibles.
