LocalGov Publications (1.1.2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
