LocalGov Publications (1.1.2) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Book
ug: كىتاپ

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Text
ug: تېكىست

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
