LocalGov Publications (1.0.17) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: On
fi: Käytössä

en: Last Updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Image
fi: Kuva

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Book
fi: Kirja

en: Text
fi: Teksti

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: Documents
fi: Dokumentit

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Published date
fi: Julkaisupäivämäärä

en: No books available.
fi: Kirjoja ei saatavilla.

en: Edit order and titles
fi: Muokkaa järjestystä ja otsikoita
