LocalGov Publications (1.0.17) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Image
os: Сурæт

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Book
os: Чиныг
