LocalGov Publications (1.0.17) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Image
se: Govva

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Text
se: Teaksta

en: Published
se: Almmuhuvvon
