LocalGov Publications (1.0.17) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: On
uk: Увімкнено

en: Last Updated
uk: Востаннє оновлено

en: Image
uk: Зображення

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Book
uk: Книга

en: URL
uk: URL-адреса

en: Text
uk: Текст

en: Off
uk: Вимкнено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Banner
uk: Банер

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: Documents
uk: Документи

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Publication
uk: Публікація

en: Published date
uk: Дата публікації

en: No books available.
uk: Книги відсутні.

en: Edit order and titles
uk: Редагувати порядок і заголовки
