LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Pages
af: Bladsye

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: File
af: Lêer

en: Reset
af: Herstel

en: Import
af: Voer in

en: Default
af: Verstek

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
