LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: File
az: Fayl

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Import
az: İmport

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Sort by
az: Sırala

en: Result
az: Nəticə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
