LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Images
br: Skeudennoù

en: Pages
br: Pajennoù

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Import
br: Enporzh

en: Page
br: Pajenn
