LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Images
bs: Slike

en: Pages
bs: Stranice

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Import
bs: Uvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
