LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Pages
eo: Paĝoj

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: File
eo: Dosiero

en: Reset
eo: Restarigu

en: Import
eo: Importu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
