LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: Title
es: Título

en: Images
es: Imágenes

en: Pages
es: Páginas

en: delete
es: eliminar

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: File
es: Archivo

en: Reset
es: Restablecer

en: Import
es: Importar

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Created
es: Creado

en: Page
es: Página

en: Configuration
es: Configuración

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Result
es: Resultado

en: Apply
es: Aplicar

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Creator
es: Creador

en: Publication
es: Publicación

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Import status
es: Importar estado

en: Plugin ID
es: ID de extensión
