LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Pages
et: Lehed

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: File
et: Manus

en: Reset
et: Tühista

en: Import
et: Impordi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Result
et: Tulemus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Creator
et: Looja

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Plugin ID
et: Plugina ID
