LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Pages
gl: Páxinas

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: File
gl: Ficheiro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Import
gl: Importar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Configuration
gl: Configuración

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Creator
gl: Creador

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
