LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Images
gu: છબીઓ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Result
gu: પરિણામ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
