LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Images
he: תמונות

en: Pages
he: עמודים

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: סטטוס

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: File
he: קובץ

en: Reset
he: איתחול

en: Import
he: יבוא

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Configuration
he: הגדרות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Result
he: תוצאה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
