LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Images
hi: चित्र

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: File
hi: फ़ाइल

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Import
hi: आयात करें

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Result
hi: परिणाम

en: Apply
hi: लागू करें

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
