LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Images
hu: Képek

en: Pages
hu: Oldalak

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: File
hu: Fájl

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Result
hu: Eredmény

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: Imports
hu: Importok
