LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Images
ja: イメージ

en: Pages
ja: ページ

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: File
ja: ファイル

en: Reset
ja: リセット

en: Import
ja: インポート

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Result
ja: 結果

en: Apply
ja: 適用

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Offset
ja: オフセット

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Creator
ja: 作者

en: Publication
ja: 公表

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Import status
ja: ステータスをインポート

en: Asc
ja: 昇順

en: Plugin ID
ja: プラグインID
