LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Images
mr: चित्रे

en: Pages
mr: पाने

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: File
mr: फाईल

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Import
mr: आयात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
