LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Images
pl: Obrazki

en: Pages
pl: Strony

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: File
pl: Plik

en: Reset
pl: Resetuj

en: Import
pl: Importuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Result
pl: Wynik

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Creator
pl: Twórca

en: Publication
pl: Publikacja

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Page limit
pl: Limit stron

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
