LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: File
ps: دوتنه

en: Import
ps: واردول

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Configuration
ps: سازول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
