LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Images
ru: Изображения

en: Pages
ru: Страницы

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: File
ru: Файл

en: Reset
ru: Сбросить

en: Import
ru: Импортировать

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Result
ru: Результат

en: Apply
ru: Применить

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Offset
ru: Пропустить

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Creator
ru: Автор

en: Publication
ru: Публикация

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Import status
ru: Статус импорта

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Plugin ID
ru: ID плагина
