LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Images
si: රූප

en: Pages
si: පිටු

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: File
si: ගොනුව

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
